Jak inzerovat

Vložte inzerát ZDE

– můžete vkládat až 10 inzerátů zdarma.
– Po vložení inzerátu se Vám vytvoří uživatelská sekce (na základě vyplnění údajů ve formuláři k přidání inzerátu), ve které můžete inzeráty editovat, mazat, atd.. Přihlásit se do ní následně můžete kliknutím na „přihlásit“ v pravém horním rohu stránky.
– platnost inzerátu je 90 dnů
– inzerát můžete topovat JAK TOPOVAT (po dobu 10 dnů bude na předních pozicích)

První vložení inzerátu je zároveň i s registrací. V pravém horním rohu kliknete na tlačítko Přidat inzerát, zobrazí se vám formulář. Ve formuláři vyplníte email, telefon, heslo, jméno (tyto údaje slouží pro příští přihlášení a vkládání dalších inzerátů). Dále si vyberete kategorii a podkategorii, do které chcete inzerát vložit, v dalších polích vyplníte název inzerátu, popis, cenu, přidáte fotky (fotky přidávejte nejlépe po jedné a vždy počkejte až se jednotlivé fotky nahrají a zobrazí se fajfka) a další.

Do uživatelské sekce se dostanete po kliknutí na tlačítko Přihlásit, vyplníte email a heslo, které jste zadali při přidávání prvního inzerátu.

Popis inzerátu by neměl obsahoval odkaz na vaše stránky, ani ve fotografii inzerátu by to neměl být odkaz či vodoznak jakékoli konkurence.

Každý vložený inzerát se musí nejdříve schválit administrátorem, po schválení (do 24h) se bude zobrazovat. 
 

Budeme rádi za každý vložený inzerát 🙂